Doradztwo żywieniowe – konsultacje dietetyczne

U mnie otrzymasz realne wytyczne z objaśnieniem jak swoje odżywianie świadomie postawić na solidnych fundamentach.

Daję Tobie wędkę a nie rybę. 

Oznacza to, że staramy się wspólnie tak zmodyfikować Twój sposób odżywiania, aby Twój organizm miał czas dostosować się do zmian, a Ty sam miał czas na obserwację siebie. Oczywiście wszystko zależy od tego na jakim etapie życia jesteś i czego w danym momencie potrzebujesz. Trochę inaczej będziemy pracować jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy; inaczej, gdy chcecie począć dziecko lub jesteś lub Twoja Partnerka/Żona jest w ciąży lub gdy już karmisz swoje dziecko, a jeszcze inaczej będzie to wyglądać, gdy szykujesz się do operacji, chemioterapii, czy radioterapii lub jesteś już w procesie leczenia.

 

Dowiedz się więcej bezpośrednio ode mnie:

 727 902 894, napisz SMS lub maila kontakt@szkolazdrowegogotowania.pl

a oddzwonię do Ciebie.

 

W czym mogę pomóc:

 • wsparcie leczenia chorób onkologicznych dzieci i dorosłych, przed, w trakcie i po leczeniu onkologicznym, w tym chemioterapii, radioterapii, operacjach;
 • wsparcie w leczeniu nietolerancji pokarmowych i alergii;
 • wsparcie w leczeniu innych chorób, w tym przewlekłych;
 • jeśli jesteś zdrowy i po prostu chcesz wiedzieć jak to zdrowie zachować. Być może odkryjesz pokłady energii, o które siebie nie podejrzewałeś. A może uważasz się za osobę zdrową, a nie wiesz dlaczego wstajesz rano zmęczony po dobrze przespanej nocy? Jestem do Twojej dyspozycji;
 • wsparcie w leczeniu nadwagi i otyłości – po prostu powrót do naturalnej wagi, czyli odchudzanie. Jednak bądź pewna/pewien, że u mnie nie będziesz głodować 😉 bo to często masz już za sobą i znasz skutki. Wręcz przeciwnie będziesz jeść zdrowo i do syta 🙂;
 • przygotowanie do ciąży (pary), ciąża i okres laktacji;
 • trening oddechowy – astma, bezdech senny, alergie, nieżyt nosa, krzywy zgryz u dzieci – m.in. nad tym wszystkim możesz mieć kontrolę wiedząc jak ćwiczyć oddech.

 

Chcesz porozmawiać to proszę o telefon +48 727 902 894

lub daj mi znać, że chcesz porozmawiać – oddzwonię 🙂 

Odbieram SMS-y i oddzwaniam na nie, tak samo jak odpowiadam na emaile

kontakt@szkolazdrowegogotowania.pl

 

Gdzie się spotkamy?

Dojeżdżam do Ciebie lub umawiamy się w miejscu odpowiadającym nam obojgu i dopasowanym do sytuacji. Bardzo szanuję to jeśli spotykamy się w Twoim domu – jesteś u siebie, a ja przyjeżdżam oszczędzając Twój czas. Warunki dojazdu są określone w cenniku poniżej lub określane indywidualnie. Jeśli jest możliwość spotkać się w przytulnej kawiarni przy kawie, herbacie czy zupie i nie ma przeciwwskazań ku temu to czasami też jest dobre miejsce – szczególnie jeśli Twój dzień ostatnimi czasy upływa w szpitalnych murach. Jednak, gdy trzeba i tak czujesz się lepiej to spotykamy się w odosobnionym miejscu w czterech ścianach, w cztery oczy. Jeśli nie ma możliwości spotkania się osobistego umawiamy się na konstultację przez internet.

 

Osoby wspierające

Cieszę się, gdy na konsultacje z Etapu 1 i/lub 2 przychodzą też osoby wspierające osobę, której spotkanie dotyczy. Gdyż zawsze żyjemy w relacji z innymi. Często osoby wspierające chcą pomóc, ale nie wiedzą jak (choć często myślą, że wiedzą;), a osoba, którą wspierają niekoniecznie otrzymuje takie wsparcie jakiego potrzebuje. Taki stan rzeczy często zamiast wesprzeć, dodatkowo przytłacza – wiem o czym mówię bo przerabiałem to na sobie. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że udzielam porady tylko osobie konsultowanej. Jeśli mamy omawiać potrzeby żywieniowe innych obecnych osób to wymaga osobnego spotkania.

 

Jak się przygotować do spotkania?

 • Przygotuj dzienniczek żywieniowy: co, jak dużo, o której godzinie się zjadło. Zapisujesz wszystko, włącznie z podjadaniem czy wypitą szklanką wody przez okres minimum 1-2 tygodniu. Jeśli pijesz butelkę wody mineralnej przez cały dzień to tak właśnie napisz – nie musisz pisać, że wzięło się łyka wody o 12:05 i 13:10 😉 No chyba, że wypiłaś/eś 0,5 litra wody na raz – to o tym napisz. W dzienniku napisz też jak się tego dnia czujesz lub coś szczególnego się wydarzyło, gdyż może to mieć wpływ na to co jesz np. stres egzaminacyjny, pierwszy dzień miesiączki itp. Przed spotkaniem otrzymasz ode mnie formularz wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, abyś mogła/mógł przygotować/przemyśleć potrzebne informacje. Ważne jest, abym minimum 2 dni przed spotkaniem otrzymał odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu oraz dziennik żywieniowy. Dziennik (dzienniczek) żywieniowy jest bardzo ważną częścią wywiadu żywieniowego – im dłużej prowadzony tym lepiej.  Możesz też otrzymać ode mnie wzór dzienniczka pocztą elektroniczną.
 • Przygotuj wyniki badań laboratoryjnych, tomogragu komputerowego, rezonansu, USG, wypisy ze szpitala itp., które mówią o Twoim stanie zdrowia obecnym jak i przeszłym.
 • Jeśli masz możliwość to porozmawiaj z bliskimi czy i na co chorowałaś/eś jako dziecko; czy urodziłaś/eś się siłami natury, czy też przez cesarskie cięcie.

Dobrze przeprowadzony wywiad żywieniowo-zdrowotny umożliwia najlepsze dopasowanie indywidualnych zaleceń.

Tym samym oszczędzamy Twój czas i pieniądze.

Czy konsultacja może odbyć się przez internet?

Tak, mimo iż preferuję osobiste spotkania. Spotykamy się wtedy poprzez Skype lub inny komunikator. To jest wspaniałe, że możemy być na dwóch końcach globu i możemy się widzieć i słyszeć. Jednak z chęcią uścisnę Tobie dłoń kiedy będziemy mieli taką możliwość. Możemy też tworzyć takie możliwości organizując np. warsztaty kulinarne czy szkolenie w Twoim miejscu zamieszkania – gdziekolwiek jesteś, gdyż uwielbiam podróżować.

Co się dzieje na konsultacji?

Przed konsultacją otrzymuję wypełniony wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz dzienniczek żywieniowy – wtedy mogę go przeanalizować i  dać Tobie bardziej precyzyjne i dopasowane do Ciebie zalecenia na konsultacji. Na konsultacji dopytuję o dodatkowe istotne kwestie – pogłębiamy wywiad i jego analizę. Przekazuję Tobie realne wytyczne – czyli zalecenia dostosowane do Twojej sytuacji i potrzeb. Omawiamy zalecenia i materiały, które otrzymasz ode mnie.  W taki sposób tworzymy Twój Indywidualny Program Żywieniowy.  

Z Tobą – o Tobie – dla Ciebie.

Co się dzieje po konsultacji?

Wspieram Cie w Twoim celu. Jestem do Twojej dyspozycji i służę pomocą, dlatego możesz zadzwonić, napisać SMS lub e-maila w intersującej Cię kwestii. 

W razie potrzeby możemy umówić się osobiście, na telefon jest to tzw. konsultacja kontrolna/wspierająca.

Możesz także liczyć na preferencyjne ceny na moje szkolenia, warsztaty i inne wydarzenia prowadzone czy organizowane przeze mnie – wystarczy, że spytasz a dam Ci znać, czy przy danym wydarzeniu jest możliwy rabat i jaka cena jest dla Ciebie.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, bo nie ma dwóch identycznych osób, a więc i zalecenia będą inne – choćby w szczegółach.

Po konsultacji możesz co jakiś czas otrzymać ode mnie wiadomość lub telefon, aby dowiedzieć się czy wdrożyłaś/eś coś z ustalonych zasad i jakie widzisz tego efekty.

OFERTA I CENNIK

Trening oddechowy

TRENING ODDECHOWY

Cena pojedynczego indywidualngo treningu oddechu metodą Buteyko: 150 zł

1h godzina spotkania, w tym krótkie wprowadzenie teoretyczne i nauka ćwiczeń oddechowych z instruktażem,

dojazd do klienta w uzgodnionym miejscu w granicach miasta Wrocławia lub w miejscu wskazanym przez trenera oddechu

Cena pojedynczego treningu oddechu metodą Buteyko dla pary/małżeństwa : 200 zł

1h godzina spotkania, w tym krótkie wprowadzenie teoretyczne i nauka ćwiczeń oddechowych z instruktażem,

dojazd do klienta w uzgodnionym miejscu w granicach miasta Wrocławia lub w miejscu wskazanym przez trenera oddechu.

 

Kurs oddechowy w małych grupach dla dorosłych (min. 3 osoby, maks. 6 osób) 

Cena: od 499 zł / os.

Czas trwania: 4 tygodnie

Ilość spotkań: 5 (w pierwszym tygodniu 2 spotkania)

Czas trwania pojedynczego spotkania: ok. 90 minut.

Łączny ilość godzin kursu: ok. 7,5

Start: po zebraniu się minimum 4 osób

Opis:

 • Kurs oddechowy mający na celu dostarczenie wiedzy i wyćwiczenie umiejętności prawidłowego oddechu pod okiem trenera oddechu.
 • Pierwsze spotkanie zaczyna się od wypełnienia kwestionariusza zdrowotnego.
 • Jeśli istnieje taka potrzeba uczestnik powinien mieć potwierdzenie lekarza o braku przeciwwskazań do ćwiczeń oddechowych.
 • Każde zajęcia zaczynają się od przekazania partii wiedzy m.in. na temat fizjologicznego oddechu, metody używanej w kursie.
 • Każdy uczestnik otrzyma książkę i materiały do monitorowania swoich postępów. 
 • Postępy będą monitorowane każdego dnia, a weryfikowane na cotygodniowych spotkaniach.
 • Przez cały czas trwania kursu uczestnicy są pod opieką trenera. 
 • Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Facebook.com, gdzie uczestnicy będą mogli wymieniać się spostrzeżeniami i wiedzą.

Kurs oddechu może pomóc – pod warunkiem prawidłowych i systematycznych ćwiczeń – zatrzymać objawy:

 • astmy,
 • wysokiego ciśnienia,
 • bezdechu sennego,
 • kataru (nieżytu nosa)
 • alergii
 • i innych schorzeń.

Uwaga:

Kurs nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży – szczególnie w I trymestrze.

Ostrożnie powinny podchodzić do ćwiczeń oddechowych osoby z cukrzycą (szczególnie typ 1), gdyż ćwiczenia oddechowe obniżają glikemię.

Kurs oddechowy w małych grupach dla dzieci powyżej 5 lat (min. 3 osoby, maks. 6 osób plus dorosły opiekun)

Cena: od 499 zł / dziecko + opiekun

Opis: jak wyżej w kursie oddechowym dla dorosłym

Dodatkowo:

każde dziecko powinno być z jednym/dwójką rodziców lub opiekunem prawnym albo osobą upoważnioną przez rodziców

ćwiczenia oddechowe dla dzieci pomagają prawidłowo kształtować zgryz dziecka – uniknąć wąskiej szczęki i krzywych zębów

KURSY ODDECHOWE:

 • OBOWIĄZUJE ZALICZKA 200 zł (w przypadku rezygnacji na 14 dni przed kursem pobierana jest tylko opłata administracyjna 20 zł, po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna);
 • reszta kwoty płatna 1 dzień przed rozpoczęciem kursu lub w dniu pierwszych zajęć.

INNE WYDARZENIA

Ogłaszane są na bieżaco.

Zostaw/wyślij nam swój adres email, abym mógł Cię poinformować o takim fakcie

kontakt@szkolazdrowegogotowania.pl   +48 727 902 894

Zadzwoń, a dowiemy się w czym mogę Tobie pomóc. Wesprę Cie, abyś czuł/a się dobrze. Szanuję Twój i swój czas.

Poznajmy się, spotkajmy się i żyjmy zdrowo 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń lub oddzwonimy jeśli otrzymam taką prośbę +48 727 902 894
lub kontakt@szkolazdrowegogotowania.pl

www.facebook.com/SzkolaZdrowegoGotowania/

 

* zamieszczona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

fsfd

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz:

– umówić się na wizytę,

– abym przedstawił ofertę dla Twojej firmy,

– wsparcia w odnalezieniu drogi do zdrowia,

– dowiedzieć się jakie są możliwości wsparcia, kiedy Tobie bliska osoba dowiedziała się, że jest chora na raka,

– zadać pytanie.

 

kontakt@szkolazdrowegogotowania.pl

+48 727 902 894

8 + 9 =