OFERTA I CENNIK

Dietetyka

(kliknij w znak plusa aby rozwinąć informacje szczegółowe)

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Cena: 250 zł / 1 osobę

lub 350 zł / za parę lub małżeństwo podczas tej samej wizyty (oszczędzasz 150 zł)

Konsulatcja obejmuje

Etap 1 – przygotowanie do konsultacji: zanim się spotkamy  rozmawiamy przez telefon, następnie robimy wywiad żywieniowy i zdrowotny, w tym analizę dziennika żywieniowego, wstępnie zalecenia i przeciwwskazania dietetyczne i zdrowotne.

Formularz wywiadu żywieniowego lub zdrowotnego oraz szablon dziennika żywieniowego otrzymujesz przez internet lub w formie drukowanej odbierasz osobiście lub mogę przesłać pocztą. W wyjątkowych sytuacjach istnieje również możliwość wspólnego wypełnienia formularza wywiadu przez telefon/internet, gdzie zadaję pytania i notuję odpowiedzi.

Czas przed konsultacją: potrzebuję poznać Twój aktualny sposób odżywiania, dlatego przed spotkaniem ważne jest, abym miał możliwość przeanalizować Twój dziennik żywieniowy przynajmniej z 2 tygodni poprzedzających konsultację. Jeśli prowadzisz już swój dziennik żywieniowy to istnieje możliwość, że spotkamy się szybciej, o ile otrzymam od Ciebie również wypełniony formularz wywiadu żywieniowo-zdrowotnego.

Takie podejście zaoszczędza realnie Twój czas i pieniądze, gdyż nasze pierwsze spotkanie jest o konkretach, a nie dopiero zadawaniu głównych pytań na temat Twojego stanu zdrowia i sposobu odżywiania – wiem to już wcześniej.

Czas mojej pracy w przygotowaniu do konsultacji: Mój czas poświęcony na ten etap dla 1 osoby to ok. 3 godzin, przy dwóch osobach ten czas się wydłuża.

Etap 2 – Konsultacja: spotkanie osobiste lub przez telefon/internet. Dopasowane na spotkaniu i realne do realizacji zalecenia i przeciwwskazania dietetyczne i zdrowotne dostosowane do trybu życia tzw. Ustawienie Programu Żywieniowego i Zdrowotnego. Jeśli jest taka potrzeba otrzymujesz również zalecenia wykonania badań laboratoryjnych oraz zalecenia suplementacji. Na spotkaniu lub po nim zostanę Tobie przekazane materiały drukowane lub pliki pdf takie jak podsumowanie spotkania, przepisy, przykładowy jadłospis, sposoby przygotowywania posiłków itp.

Czas trwania konsultacji: 90-120 minut przy 1 osobie, 15-30 minut na każdą kolejną osobę podczas tej samej konsultacji.

Dobrze jest jeśli w konsultacji bierze udział Partner/Partnerka, Mąż/Żona, czy też inne osoby wspólnie gotujące, czy wspierające osobę konsultowaną. Przy czym omawiane są tylko zagadnienia dotyczące osoby/osób, których dotyczy Konsultacja dietetyczna.

Etap 3 – wsparcie po konsultacji: w razie potrzeby odpowiadam na Twoje pytania dotyczące konsultacji, możesz też się spodziewać po jakimś czasie maila lub telefonu ode mnie, aby wiedzieć jak Tobie idzie we wdrażaniu zaleceń w życie i z jakimi efektami.

Czas trwania Etapu 3: jeśli wszystko było jasne na konsultacji to znasz już ścieżki, którymi możesz się rozwijać i wtedy często to ja pytam po jakimś czasie „Cześć jak Ci idze? :)”, czasami trzeba coś powtórzyć lub uzupełnić, ponieważ informacji jest naprawdę sporo na konsultacji i wtedy zazwyczaj wystarcza 15-60 minut podczas jednej lub kilku rozmów przez telefon. To wszystko w cenie pierwszej konsultacji.

 

Sposób przeprowadzenia

Konsultacja osobista lub przez Telefon/Internet.

Miejsce

Wrocław: dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia i okolic do odwołania w cenie konsultacji (później plus min. 50 zł) lub inne umówione miejsce

Poza Wrocław: Dojazd poza Wrocław ustalany indywidualnie na podstawie czasu dojazdu i odległości od Wrocławia.

Przez internet/telefon: jeśli mieszkasz poza Wrocławiem możliwe też przeprowadzenie wywiadu i konsultacji przez telefon/internet.

  

5 godzin

to minimalny czas mojej pracy, który otrzymujesz w cenie pierwszej konsultacji.

 

Sposób płatności

Zaliczka 100 zł lub całość – po kontakcie osobistym lub telefonicznym ze mną – płatne przed wysłaniem formularzy i konsultacją.

Dane do przelewu i odnośnik do wygodnych płatności otrzymasz z pierwszym mailem ode mnie.

Reszta płatności gotówką na spotkaniu lub przelewem po konsultacji.

 

Wyjątkowe sytuacje – praktycznie się nie zdarzają, jednak podaję do informacji – cenię sobie, gdy wzajemnie szanujemy swój czas:

Opłata administracyjna 50 zł – stanowi część zaliczki; pobierana, gdy w czasie od wysłanie przeze mnie formularzy wywiadu do czasu konsultacji zrezygnujesz z konsultacji – reszta kwoty zwracana na Twoje konto.

Zaliczka 100 zł przepada w całości, gdy bez wcześniejszej informacji nie pojawisz się w umówionym miejscu i czasie.

osób płatności:

WIZYTA KONTROLNA

Cena: 60 zł (30 min.), każde kolejne 15 minut to dodatkowe 30 zł.

Wizyta kontrolna jest umawiana jeśli wspólnie ustaliliśmy wcześniej harmonogram pracy i/lub masz potrzebę skontrolować się jakiś czas po Ustawieniu Programu Żywieniowego i Zdrowotnego, czyli po pierwszej konsultacji. Na wizycie kontrolnej przyglądamy się Twoim postępom i analizujemy co przez Ciebie zostało zrobione do tej pory i co możemy w danym momencie poprawić. Częstotliwość wizyt kontrolnych jest różna i zależna od potrzeb: może być co tydzień np. przy odchudzaniu lub co miesiąc lub inną częstotliwością. Jednak zawsze zależy to od Ciebie i Twoich potrzeb.

Czas trwania: w opłacie za wizytę kontrolną mamy do wykorzystania 30 minut. Powyżej 30 minut płacisz za faktycznie wykorzystany czas i rozliczamy sie za każde kolejne 15 min.

Sposób: Konsultacja osobista lub przez Telefon/Internet.

Miejsce: Wrocław – dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia i okolic lub inne umówione miejsce – płatne dodatkowo 30 zł

Poza Wrocław – Dojazd poza Wrocław ustalany indywidualnie na podstawie czasu dojazdu i odległości od Wrocławia.

Przez internet/telefon: jeśli mieszkasz poza Wrocławiem możliwe też przeprowadzenie wywiadu i konsultacji przez telefon/internet. 

RODZINNIE -30%

Wspólnie taniej. W sytuacji, gdy Twoja/Twój Partnerka/Partner, Żona/Mąż, dziecko również będą konsultowani podczas tego samego spotkania to zamiast 500 zł (2*250 zł) zapłacisz tylko 350 zł. Przy czym czas konsultacji się przedłuża ok. 15-30 min na osobę.

Decydując się wspólnie na konsultacje oszczędzacie 150 zł!

 

DORADZTWO i ZAKUPY

Doradztwo żywieniowe i wspólne zakupy – przez Internet/telefon lub osobiście
Cena: 150,00 zł / h + 30 zł za dojazd w przypadku spotkania osobistego w granicach Wrocławia i okolic

Jeśli potrzebujesz po prostu zdroworozsądkowo porozmawiać z doświadczonym dietetykiem na temat żywności i odżywiania, zadać nurtujące pytania dotyczące jak dziś właściwie się odżywiać, czy dodatki „E” są zdrowe czy nie, czy mięso jest rakotwórcze itp. Jednak nie chcesz rozmawiać o Twoich chorobach i sposobach ich leczenia, bez wywiadu żywieniowego czy zdrowotnego. Po prostu zdrowa ;), rzeczowa rozmowa, która pozwoli się Tobie poruszać w zawiłościach nagłówków gazet czy reklam „zdrowych” produktów.

Czas trwania: od 30 minut; przez telefon, internet lub osobiście.

Miejsce spotkania: Konsultacja przez telefon lub Internet. Możliwość dojazdu na spotkanie lub osobistego umówienia się w uzgodnionym miejscu z dopłatą min. 30 zł w zależności od lokalizacji spotkania.

Wspólne zakupy: oczywiście najlepiej iść na nie razem do konkretnego sklepu, jednak możesz też porobić zdjęcia produktów i etykiet podesłać mi MMS lub najlepiej mailem nawet przed umówionym spotkaniem online, aby na nim przejść już do konkretów.

 

WARSZTATY i SZKOLENIA

Aktualne warsztaty i szkolenie znajdują się w zakładce Warsztaty i/lub na www.facebook.com/SzkolaZdrowegoGotowania/

Ogłaszane i publikowane

Cena: zależy do warsztatu lub szkolenia

np. 3 godzinne Warsztaty pieczenie chleba na zakwasie to cena od 100 zł, a 12 godzinne 2 dniowe warsztaty makrobiotyczne to cena od 450 zł

Cena obejmuje: w tego typu warsztatach czy szkoleniach w cenie wliczone jest wszystko co konieczne, jeśli są wyjątki to jest to wyraźnie napisane. Po prostu przychodzisz i przejemnie oraz efektywnie spędzamy czas 🙂

Na zamówienie

Indywidualne lub Grupowe Praktyczne Warsztaty Kulinarne we wskazanych miejscach i czasie lub u Ciebie w domu dla Ciebie dogodnym czasie

 

Cena Indywidualna: 250 zł za pierwsze 60 min. 200 za kolejne 60 min. 150 zł za 3 godzinę i więcej.

 Cena dla par/małżeństw (2 osoby): 300 zł za pierwsze 60 min. 250 za kolejne 60 min. 200 zł za 3 godzinę i więcej.

 Cena warsztatów grupowych: 300 zł za pierwsze 60 min. 250 za kolejne 60 min. 200 zł za 3 godzinę i więcej.

 Chcesz z Twoją rodziną, przyjaciółmi, czy znajomymi nauczyć się umiejętności takich jak ugotowanie zupy, zrobienie bolognese (w tym wege), używanie prostych przypraw ziołowych, wyklarowanie masła, zrobienie pasty co chleba, a może nigdy nie trzymałeś noża w ręku? Z chęcią pokaże Tobie jak to zrobić.

 Dla zdrowia, czy może chcesz mile zaskoczyć Twoją dziewczynę/chłopaka, czy ŻonęMężą, przyjaciół na prywatce albo ugotować coś samodzielnie pierwszy raz w życiu? Te i inne powody są dobre, aby skorzystać z możliwości Indywidualnych lub Grupowych Praktycznych Warsztatów Kulinarnych.

Uzgadniamy co będzie gotowane, listę produktów i niezbędnego sprzętu oraz orientacyjny potrzebny czas +/- 30 minut.

 

Cena nie obejmuje, jednak wszystkim mogę się zająć jeśli tylko to uzgodnimy: 

  • produktów spożywczych – możesz samodzielnie zakupić według otrzymanej listy lub możemy połączyć zakupy z nauką czytania etykiet, aby nie dać się nabrać na „zdrowe produkty” (szkolenie w dobrej cenie dodatkowo płatne) lub przyjadę do Ciebie z kompletem zakupów (dodatkowo płatne za towar i czas poświęcony na zakupy),
  • wynajęcia sali – jeśli to konieczne.

 Cena obejmuje: 

  • uzgodnioną liczbę osób tj. członków Twojej najbliższej rodziny jak Mąż, Żona, Partner/Partnerka, dzieci lub grupę znajomych i dopasowanie treści warsztatów do danej grupy;
  • skrypt z przepisami z warsztatów;
  • drobny sprzęt np. blender, noże, deski do krojenia, fartuchy;
  • dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia. 

  

Inne wspólne gotowanie indywidualne i grupowe, w domu u klienta lub innym miejscu – cena ustalana indywidualnie

 W cenie dojazd, skrypt z przepisami opracowywany na podstawie ustaleń, niezbędne dodatkowe wyposażenie kuchenne itp.

Podane ceny sią orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej (w odniesieniu do obowiązujących przepisów prawa), aby przybliżyć rząd wielkości. Każdy warsztat omawiany jest indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować jego treść i potrzebny zakres czasowy to spełnienia celu wasztatu/szkolenia.