OFERTA I CENNIK

Dietetyka

KONSULTACJE DIETETYCZNE

(kliknij w znak plusa aby rozwinąć informacje szczegółowe)

Etap 1 - wywiad od 70 zł

Cena: 70 zł / os.

Obejmuje: wywiad żywieniowy i zdrowotny, wstępne zalecenia – może być przeprowadzona w formie telefonicznej, przez Internet lub osobiście.

Wstępne zalecenia mogą obejmować: wskazówki na podstawie dzienniczka żywieniowego i wywiadu, potrzebę wykonania badań laboratoryjnych itp.

Czas trwania: 30 min.

Miejsce spotkania: Wrocław – miejsce spotkania ustalane podczas rejestracji na wizytę – możliwe też przeprowadzenie wywiadu przez telefon/internet.

Dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia i okolic: plus minimum 30 zł.

Koszt dojazdu poza Wrocław: do uzgodnienia indywidualnie. Wynagrodzenie za dojazd ustalane indywidualnie i zależne od czasu dojazdu (w tym pory dnia) oraz odległości od Wrocławia.

Etap 2 - program od 180 zł

Cena: 180 zł / 1 osobę

lub 250 zł / za parę lub małżeństwo (jeśli oboje byli na I Etapie)

Pogłębiony wywiad żywieniowy i zdrowotny, pełne zalecenia dietetyczne i zalecenia zdrowotne dopasowane do trybu życia. Otrzymujesz realne dla Ciebie zalecenia, przeciwwskazania, materiały drukowane (lub pliki pdf) takie jak przepisy, przykładowy jadłospis, sposoby przygotowywania posiłków itp. Konsultacja osobista lub przez Internet.

Czas trwania: 90-120 minut.

Dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia i okolic: do odwołania w cenie konsultacji (później plus min. 50 zł).

Koszt dojazdu poza Wrocław: do uzgodnienia indywidualnie. Wynagrodzenie za dojazd ustalane indywidualnie i zależne od czasu dojazdu (w tym pory dnia) oraz odległości od Wrocławia.

Dobrze jest jak podczas II Etapu obecny jest Partner/Partnerka, Mąż/Żona, czy też inne osoby wspólnie gotujące, czy wspierające osobę konsultowaną. Przy czym omawiane są tylko zagadnienia dotyczące osoby/osób, które były diagnozowane na I Etapie Konsultacji dietetycznej.

RODZINNIE -30%

Jeżeli Twoja/Twój Partnerka/Partner, Żona/Mąż odbyli również pierwsze spotkanie, czyli Etap 1 (razem z Tobą lub osobno) to Ustawienie Programu Żywieniowego zamiast 360 zł (2*180 zł) będzie kosztować tylko 250 zł (czyli decydując się wspólnie na konsultacje oszczędzacie 110 zł!)

 

Etap 3 - kontrola od 120 zł

Cena: 120,00 zł

Wizyta kontrolna jest umawiana tylko jeśli jest taka potrzeba i masz potrzebę się skontrolować jakiś czas po Ustawieniu Programu Żywieniowego, czyli po II Etapie. Na wizycie kontrolnej przyglądamy się Twoim postępom i analizujemy co przez Ciebie zostało zrobione do tej pory i co możemy w danym momencie poprawić. Częstotliwość wizyt kontrolnych jest różna i zależna od potrzeb: może być co tydzień np. przy odchudzaniu lub co miesiąc lub inną częstotliwością. Jednak zawsze zależy to od Ciebie i Twoich potrzeb.

Czas trwania: Minimalny czas wizyty kontrolnej to 30 minut maksymalny 120 minut. Potrzebny czas ustalamy wspólnie. Jednak płacisz za faktycznie wykorzystany czas powyżej 30 min. rozliczany co 15 min.

Dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia i okolic: plus min. 30 zł.

Koszt dojazdu poza Wrocław: do uzgodnienia indywidualnie. Wynagrodzenie za dojazd ustalane indywidualnie i zależne od czasu dojazdu (w tym pory dnia) oraz odległości od Wrocławia. 

DORADZTWO ŻYWIENIOWE

Doradztwo żywieniowe – przez Internet/telefon lub osobiście
Cena: 120,00 zł / h + 30 zł za dojazd w przypadku spotkania osobistego

Jeśli potrzebujesz po prostu zdroworozsądkowo porozmawiać z doświadczonym dietetykiem na temat żywności i odżywiania, zadać nurtujące pytania dotyczące jak dziś właściwie się odżywiać, czy dodatki „E” są zdrowe czy nie, czy mięso jest rakotwórcze itp. Jednak nie chcesz rozmawiać o Twoich chorobach i sposobach ich leczenia, bez wywiadu żywieniowego czy zdrowotnego. Po prostu zdrowa ;), rzeczowa rozmowa, która pozwoli się Tobie poruszać w zawiłościach nagłówków gazet czy reklam „zdrowych” produktów.

Czas trwania: minimum 30 minut; przez telefon, internet lub osobiście. 

Miejsce spotkania: Konsultacja przez telefon lub Internet. Możliwość dojazdu na spotkanie lub osobistego umówienia się w uzgodnionym miejscu z dopłatą min. 30 zł w zależności od lokalizacji spotkania.

 

WARSZTATY i SZKOLENIA

Indywidualne lub Grupowe Praktyczne Warsztaty Kulinarne we wskazanych miejscach i czasie lub u Ciebie w domu dla Ciebie dogodnym czasie

 Aktualne warsztaty i szkolenie znajdują się w zakładce Warsztaty i/lub na www.facebook.com/SzkolaZdrowegoGotowania/

 

Cena Indywidualna: 250 zł za pierwsze 60 min. 200 za kolejne 60 min. 150 zł za 3 godzinę i więcej.

 Cena dla par/małżeństw (2 osoby): 300 zł za pierwsze 60 min. 250 za kolejne 60 min. 200 zł za 3 godzinę i więcej.

 Cena warsztatów grupowych: 300 zł za pierwsze 60 min. 250 za kolejne 60 min. 200 zł za 3 godzinę i więcej.

 Chcesz z Twoją rodziną, przyjaciółmi, czy znajomymi nauczyć się umiejętności takich jak ugotowanie zupy, zrobienie bolognese (w tym wege), używanie prostych przypraw ziołowych, wyklarowanie masła, zrobienie pasty co chleba, a może nigdy nie trzymałeś noża w ręku? Z chęcią pokaże Tobie jak to zrobić.

 Dla zdrowia, czy może chcesz mile zaskoczyć Twoją dziewczynę/chłopaka, czy ŻonęMężą, przyjaciół na prywatce albo ugotować coś samodzielnie pierwszy raz w życiu? Te i inne powody są dobre, aby skorzystać z możliwości Indywidualnych lub Grupowych Praktycznych Warsztatów Kulinarnych.

Uzgadniamy co będzie gotowane, listę produktów i niezbędnego sprzętu oraz orientacyjny potrzebny czas +/- 30 minut.

 

Cena nie obejmuje: 

  • produktów spożywczych – możesz samodzielnie zakupić według otrzymanej listy lub możemy połączyć zakupy z nauką czytania etykiet, aby nie dać się nabrać na „zdrowe produkty” (szkolenie w dobrej cenie dodatkowo płatne) lub przyjadę do Ciebie z kompletem zakupów (dodatkowo płatne za towar i czas poświęcony na zakupy).

 Cena obejmuje: 

  • uzgodnioną liczbę osób tj. członków Twojej najbliższej rodziny jak Mąż, Żona, Partner/Partnerka, dzieci lub grupę znajomych i dopasowanie treści warsztatów do danej grupy;
  • skrypt z przepisami z warsztatów;
  • drobny sprzęt np. blender;
  • dojazd do klienta w granicach miasta Wrocławia. 

  

Inne wspólne gotowanie indywidualne i grupowe, w domu u klienta lub innym miejscu – cena ustalana indywidualnie

 W cenie dojazd, skrypt z przepisami opracowywany na podstawie ustaleń, niezbędne dodatkowe wyposażenie kuchenne itp.

Podane ceny sią orientacyjne, aby przybliżyć rząd wielkości. Każdy warsztat omawiany jest indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować jego treść i potrzebny zakres czasowy to spełnienia celu wasztatu/szkolenia.