Witaj :)

Bardzo się cieszę, że tu jesteś :)

Będę się starał aby znalazło się tutaj jak najmniej treści i jak najwięcej wartościowej zawartości. Choć z natury jestem rozmownym człowiekiem 😉

Skąd ta strona?
Zapraszam do przeczytania krótkiej notki o mnie a się dowiesz.
Mam nadzieję, że uda mi się Ciebie zainspirować.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej:
napisz maila, SMS, na messengerze na Facebooku lub najzwyczajniej w świecie zadzwoń.
Dane kontaktowe są TUTAJ (kliknij).

Odpiszę jak tylko będę mógł. Podobnie jeśli nie odbiorę telefonu to być może właśnie komuś pomagam ogarnąć Jej/Jego sposób odżywiania. Oddzwonię, jednak ułatwi mi to sprawę jeśli napiszesz mi krótkiego SMS z prośbą o kontakt i w jakiej sprawie się kontaktujesz. Za co z góry dziękuję.

Jeśli tak czujesz możesz skonsultować ze mną Twój sposób odżywiania, czyli Twoją dietę.
A może szukasz wsparcia w procesie leczenia Twojej dolegliwości? Też dobrze trafiłaś/eś. Wpierw porozmawiamy i wtedy będę wiedział czy mogę Tobie pomóc i w jaki sposób.
Dlatego proszę zadzwoń +48 727 902 894

A może chcesz się nauczyć gotować? Wiedzieć jak zrobić to sprawnie i smacznie. Lubię być w kuchni tyle ile trzeba i ani chwili dłużej, aby mieć czas na delektowanie się innymi pięknymi doświadczeniami w życiu 🙂

Zapraszam Cię do części tej witryny poświęconej warsztatom (kliknij).

 


Wsparcie pacjenta i rodziny w oczekiwaniu na diagnozę nowotworową lub już po diagnozie oraz w trakcie leczenia nowotworów.

Wiem z własnego doświadczenia jak oczekiwanie na wynik badania oraz sama diagnoza wpływa na człowieka i jego rodzinę. Więc występuję tu w roli eksperta i mentora. Chcę ułatwić Tobie, Twoim najbliższym to zadanie zmagania się z chaosem, który wiąże się z pytaniem „Co ja mam teraz robić?”.  Też szukałem. Wiem jakie zadaje się pytania w takiej sytuacji oraz dużo możliwych odpowiedzi. Chcę Tobie asystować w tej drodze. Wskażę kierunki poszukiwań i możliwości poradzenia sobie z tą sytuacją. Po pierwsze służę rozmową, na której się poznamy, zapoznamy z problemem i ustalimy zalecenia na początek. Zaleceniem mogą być: wstępne informacje dotyczące zmiany odżywiania, sposoby radzenia sobie ze stresem, wizyta u dietetyka (w tym u mnie), wizyta u psychologa czy psychoonkologa, uczestnictwo w grupie wsparcia, konsultacja z innym lekarzem oraz wiele innych zaleceń. Wszystko zależne od tego na co jesteś gotowa/y i na co są chęci.

„Dopóki pacjent oddycha jest nadzieja!”


Doradztwo dietetyczne:

– w profilaktyce zdrowotnej,
– w leczeniu nowotworów i innych chorób,
– w leczeniu nietolerancji pokarmowych i alergii,
– w pozbyciu się nadwagi i otyłości,
– z dojazdem do klienta,

Warsztaty kulinarne i szkolenia:

– indywidualne i grupowe,
– rodzinne i firmowe.