Witam Cię serdecznie 🙂

Kilka faktów, które dają mi wiedzę i doświadczenie w zakresie odżywiania i zdrowia oraz możliwością dzielenia się tym z Tobą:

2005 ukończyłem Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu o kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Żywności. Działałem bardzo mocno społecznie a także moim konikiem było zarządzanie jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym żywności, w tym GMP/GHP (Dobre Praktyki Produkcyjne/Higieniczne) oraz systemu HACCP. Pracę magistersko-inżynierską obroniłem przygotowując i przeprowadzając pierwsze etapy wdrożenia systemu HACCP (analiza krytycznych punktów kontroli/szkolenie pracowników) w jednej z dobrych, znanych i większych piekarni we Wrocławiu.

Przez kolejne 3 lata pracowałem za granicą głównie w gastronomii od zmywaka po kierownika.

Po tym nastąpiła chwilowa rozłąka z żywieniem i gastronomią na rzecz pracy w korporacji w innej interesującej mnie dziedzinie – czyli finansach, a dokładnie w Controllingu.

W 2011 roku ciężko się rozchorowałem. Więc szukałem wszystkiego co mogłem robić inaczej niż robiłem do tej pory, a mogło mnie do tego stanu doprowadzić. Odżywianie stało się priorytetem i drogą do uratowania życia, i odzyskania pełni zdrowia.

Na przestrzeni tego czasu (do chwili obecnej):

– mocno podążam nową ścieżką w podejściu do życia, zdrowia i odżywiania,

– byłem w indywidualnym prowadzeniu na drodze makrobiotycznej, jak i brałem udział w szkoleniach i warsztatach,

– zdobyłem uprawnienia do świadczenia usług w zawodzie dietetyka i nauczania nauk o żywności oraz nauk pokrewnych na Wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego,

– ukończyłem pedagogiczne studia podyplomowe nadające mi kwalifikacje do pracy pedagogicznej – Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu,

– ukończyłem kurs Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej,

– zostałem certyfikowanym, akredytowanym instruktorem oddechu metodą prof. Konstantyna Butejki,

– ukończyłem kurs instruktorski „Tlenowa przewaga” do budowania wydolności opartej na technikach oddechowych u osób aktywnych fizycznie i sportowców,

– brałem udział w wielu wydarzeniach pogłębiających i poszerzających moje horyzonty i wiedzę,

– prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu szeroko pojętego zdrowia, w tym dietetyki i technik oddechowych,

– pracuję jako wykładowca, nauczyciel akademicki i biorę udział jako prelegent na konferencjach,

Zapraszam do śledzenia bieżących wpisów i wydarzeń na moich stronach na facebooku:

Dziękuję Bogu, Żonie, rodzinie, moim przyjaciołom i znajomym za wsparcie w powrocie do zdrowia i motywację do dalszego rozwoju.

Moim klientom/pacjentom, że wracają do zdrowia i dopingują mnie do szerzenia mojej wiedzy co czynię z wielką chęcią.

Moim kontrahentom za współpracę w niesieniu nadziei tym, którzy szukają.