Zdrowie z termosu – Cennik

Zanim wpłacisz pieniądze skontaktuj się i sprawdź czy są wolne miejsca.
E-mail: kontakt@szkolazdrowegogotowania.pl,
tel. 727 902 894 (także SMS),
www.facebook.com/SzkolaZdrowegoGotowania

W przypadku zapisów liczy się kolejność zgłoszeń, natomiast
cena jaką zapłacisz jest zależna od tego kiedy pieniądze wpłyną na konto.

Data wpłynięcia na konto:               Cena:              W tym zadatek:
do 8 listopada włącznie:                     650 zł              250 zł
do 17 listopada włącznie:                   700 zł              250 zł
do 27 listopada włącznie:                   750 zł              350 zł
do 1 grudnia włącznie:                        800 zł              350 zł

Podane kwoty są wartościami brutto.

W cenie jest m.in.:
nocleg, wyżywienie, nowy termos na jedzenie z dużym otworem o pojemności 0,7 l o wartości 169 zł znanej i sprawdzonej marki.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po 27 XI zadatek nie podlega zwrotowi.

Kwota wpłacona pomniejszona o zadatek (jeśli zgłoszenie rezygnacji po 27 XI) zostanie Tobie zwrócona na konto, z którego wpłynęła w terminie do 7 dni roboczych.

W przypadku rezygnacji po 27 XI 20% wartości zadatku uczestnik może wykorzystać
w terminie do 3 m-cy na inne usługi świadczone
przez Szkoła Zdrowego Gotowania
prowadzoną przez BIOBART BARTŁOMIEJ PAWLACZYK
tj. doradztwo żywieniowe, szkolenia, warsztaty.

Dane do przelewu:
mBank nr 96 1140 2004 0000 3302 7658 5161
BIOBART BARTŁOMIEJ PAWLACZYK, ul. Krynicka 78/22, 50-555 Wrocław

Przelew tytułem: Zdrowie z termosu, imiona i nazwiska uczestników

Ubezpieczenie NNW
Po wpłacie pieniędzy na konto będą potrzebne Imiona i nazwiska, numery PESEL i adresy (ulica, nr. domu/mieszkania, miasto i kod pocztowy) osób, które zgłaszasz włącznie z Tobą. Potrzebne też są dane osoby ubezpieczającej, czyli kto oficjalnie opłaca polisę.

UWAGA!
Jeżeli posiadasz swój termos turystyczny przeznaczony do posiłków o stałej konsystencji to prosimy wyślij nam jego zdjęcie, markę i pojemność, abyśmy mogli stwierdzić czy właśnie taki może się sprawdzić w wędrówkach z termosem. Jeśli dojdziemy do wniosku, że się nadaje to wtedy możesz zrezygnować z termosu, który oferujemy w ramach opłaty za warsztaty i obniżymy cenę Twojego uczestnictwa o 70 zł.

W przypadku nie zebrania minimalnej liczby osób lub innych nieprzewidzianych przyczyn zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów lub zmiany terminu warsztatów. W takiej sytuacji po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu mogę zaliczyć wpłatę na poczet kolejnego terminu warsztatów lub zwracam całość wpłaconej kwoty przelewem zwrotnym na konto, z którego przyszła wpłata.

Abym mógł się z Tobą kontaktować muszę Cię poinformować, że kontaktując się ze mną w jakikolwiek sposób i/lub zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę
na administrowanie, przetwarzanie, wykorzystanie Twoich danych osobowych, w celu realizacji zamówionej i/lub zakupionej usługi/produktów oraz powiązanych z nią usług/produktów w przyszłości, przez BioBart Bartłomiej Pawlaczyk ul. Krynicka 78/22, 50-555 Wrocław, NIP: 899-245-39-20.

oraz wyrażasz zgodę
na administrowanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych, w celu kontaktu poprzez telefon, sms, email i korespondencyjnie w celach marketingowych, w tym oferowaniu innych usług, w tym usług związanych z poradnictwem żywieniowym, szkoleń, warsztatów, konsultacji, przez BioBart Bartłomiej Pawlaczyk ul. Krynicka 78/22, 50-555 Wrocław, NIP: 899-245-39-20.

Twoje dane są tylko u mnie. Nikomu ich nie udostępniam.
Zbyt bardzo szanuję Twoją, a także swoją prywatność.

Masz prawo do uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Po warsztatach na życzenie wystawiam fakturę.