Witam Cię serdecznie 🙂

Kilka faktów, które dają mi wiedzę i doświadczenie w zakresie odżywiania i zdrowia oraz możliwością dzielenia się tym z Tobą:

 W 2005 ukończyłem Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu o kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Żywności. Działałem bardzo mocno społecznie a także moim konikiem było zarządzanie jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym żywności, w tym GMP/GHP (Dobre Praktyki Produkcyjne/Higieniczne) oraz systemu HACCP. Pracę magistersko-inżynierską obroniłem przygotowując i przeprowadzając przez pierwsze etapy wdrożenia systemu HACCP (analiza krytycznych punktów kontroli/szkolenie pracowników) w jednej z dobrych, znanych i większych piekarni we Wrocławiu.

Przez kolejne 3 lata pracowałem za granicą głównie w gastronomii od zmywaka po kierownika.

Po tym nastąpiła chwilowa rozłąka z żywieniem i gastronomią na rzecz pracy w korporacji w innej interesującej mnie dziedzinie.

W 2011 roku ciężko się rozchorowałem. Więc szukałem wszystkiego co mogłem robić inaczej niż robiłem do tej pory, a mogło mnie do tego stanu doprowadzić. Odżywianie stało się priorytetem i drogą do uratowania życia i odzyskania pełni zdrowia.

Na przestrzeni tego czasu (do chwili obecnej):

– mocno podążam nową ścieżką w podejściu do życia, zdrowia i odżywiania. 

– byłem w indywidualnym prowadzeniu na drodze makrobiotycznej, jak i brałem udział w szkoleniach i warsztatach.

– obroniłem dyplom doradcy żywieniowego na Wydziale Nauk o żywności Uniwersytetu Przyrodniczego a następnie ukończyłem pedagogiczne studia podyplomowe nadające mi kwalifikacje do pracy pedagogicznej.

– ukończyłem kurs Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

– zostałem certyfikowanym, akredytowanym instruktorem oddechu metodą prof. Konstantyna Butejki oraz ukończyłem kurs „Tlenowa przewaga” do budowania wydolności oddechowej u osób aktywnych fizycznie i sportowców.

– brałem udział w wielu wydarzeniach pogłębiających i poszerzających moje horyzonty i wiedzę.

– prowadzę konsultacje dietetyczne, szkolenia, warsztaty. Pracuję jako wykładowca nauczyciel na kursach dietetyki i biorę udział jako prelegent na konferencjach.

– prowadzę konsultacje, warsztaty i prelekcje w temacie wiedzy o oddechu i technik oddechowych wspierających zdrowie.

 

 

Zapraszam do śledzenia bieżących wpisów i wydarzeń na moich stronach na facebooku:

 https://www.facebook.com/ZdroweOddychanie/

 https://www.facebook.com/SzkolaZdrowegoGotowania/

 

 Dziękuję Bogu, Żonie, rodzinie, moim przyjaciołom i znajomym za wsparcie w powrocie do zdrowia i motywację do dalszego rozwoju.

Moim klientom/pacjentom, że wracają do zdrowia i dopingują mnie do szerzenia mojej wiedzy co czynię z wielką chęcią.